METCHEM

Praca

Aktualnie nie prowadzimy naboru na żadne stanowisko.

2024-04-09 Ustawiacz maszyn

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Ustawiacz maszyn.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi wtryskarki,
  • Znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Wymiana form wtryskowych, regulacja parametrów, uruchamianie produkcji,
  • Przygotowanie maszyn i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie,
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie, obecnej na rynku od 40 lat,
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pozytywną atmosferę,
  • Pracę w wymiarze 8 h dziennie w systemie 3 zmianowym,
  • System nagrodowy,
  • Fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne).

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji prosimy przesyłać na adres e-mail metchem@metchem.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko wybranymi kandydatami.

2024-03-01 Specjalista ds. Rozwoju

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Rozwoju.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej i norm,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie programów biurowych MS Office (szczególnie Excel) oraz przynajmniej podstawowa znajomość programów CAD,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,
  • Mobilność (prawo jazdy kat. B) i gotowość do odbywania krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne,
  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie,
  • Zaangażowanie oraz rzetelność,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów dla branży motoryzacyjnej będzie dodatkowych atutem.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz współpraca z nimi – Klienci krajowi i zagraniczni,
  • Realizacja ofert handlowych oraz ich aktualizacja,
  • Sporządzanie harmonogramów dla nowych uruchomień,
  • Prowadzenie projektów, przede wszystkim dla branży motoryzacyjnej,
  • Współpraca z dostawcami form, oprzyrządowania oraz dbanie o jakość i terminowość  realizowanych przez nich zadań,
  • Dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy Klientami, Dostawcami i jednostkami organizacyjnymi firmy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie, obecnej 40 lat na rynku,
  • Pracę w wymiarze 8 h dziennie,
  • Elastyczny czas rozpoczynania oraz kończenia pracy,

2023-03-09 Poszukujemy pracownika do Działu Rozwoju

Specjalista ds. Rozwoju

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz współpraca z nimi – Klienci krajowi i zagraniczni.
  • Realizacja ofert handlowych oraz ich aktualizacja.
  • Sporządzanie harmonogramów dla nowych uruchomień.
  • Prowadzenie projektów, przede wszystkim dla branży motoryzacyjnej.
  • Współpraca z Dostawcami form, oprzyrządowania oraz dbanie o jakość i terminowość realizowanych przez nich zadań.
  • Dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy Klientami, Dostawcami, a odpowiednimi jednostkami organizacyjnymi Firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej i norm.
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie programów biurowych MS Office (przede wszystkim Excel) oraz minimum podstawowa znajomość programów CAD.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mobilność (prawo jazdy kat. B) i gotowość do odbywania wyjazdów służbowych.
  • Zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne.
  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Przejrzysty system wynagrodzeń, zgodnie z regulaminem wynagradzania.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju.

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji prosimy przesyłać na adres: a.piech@metchem.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Firmy.